Domain & Hosting

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

En İyisini Sunmayı Amaçlıyoruz!

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, internet hizmetlerinde mümkün olanın en iyisini sunmayı amaçlar. Yüksek kaliteye sahip domain ve hosting hizmetlerimizle web sitenizi güvenilir kaynaklara emanet etmenin gücünü yeniden tanıyacaksınız.

DomainveHosting

Dinamik ve Hızlı

Web sitenizin daha yüksek bir hıza sahip olması, SEO’dan kullanıcı deneyimine kadar her alanda mükemmel sonuçlar almanız anlamına gelir. Bireysel ve kurumsal hosting hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize hızlı ve dinamik bir bağlantı sağlıyoruz.

Kesintisiz internet erişimi:Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, sunduğu hosting hizmetleri sayesinde internet erişiminde yaşadığınız sürekli kesintileri ortadan kaldırır. Daha yüksek performans, daha güçlü bir UX, dönüşüm oranları yüksek ziyaretler!

SSL güvenlik sertifikası: Sunduğumuz hosting hizmetlerini güçlendirerek hem arama motorlarının gözünde prestij kazanmak, hem de kullanıcılara daha güvenli bir deneyim sunmak istiyorsanız, SSL güvenlik sertifikası seçeneklerine göz atın!

Geniş fiyat skalası: Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara göre farklı kategorilere ayrılmış hosting hizmetleri, hizmet kapsamı doğrultusunda fiyatlandırılır. Daha güçlü performans karşılığında daha uygun fiyatlar bu şekilde mümkün olur.

Kurumsal ihtiyaçlar için maksimum performans: Kurumsal gereksinimler için daha hızlı erişim, daha çok kullanıcı ve ziyaretçi ağırlayabilen en güçlü hosting seçeneklerini sunuyoruz. Bu sayede teknik açıdan hiçbir problem yaşamadan ziyaretçilerinizi ağırlamanız mümkün hale geliyor.

Toplamda 1040 metrekarelik 4 veri merkezi salonu: Yüksek kapasiteli hosting hizmetlerimizi barındıran veri merkezimiz, yüzde yüz güvenli, kuru ve korumalı bir alanda bulunmaktadır. İstanbul Levent’te MetroCity AVM’nin eksi dördüncü katında yer alan bu veri merkezi, aşağıdaki açılardan tamamen güvenlidir:

  • Hosting veri merkezimiz internet servis sağlayıcılarına doğrudan bağlıdır.
  • Radore, ulaşımı oldukça kolay ve merkezi bir lokasyonda bulunmaktadır.
  • Veri merkezimiz, internet bağlantısını herhangi bir şekilde engelleyebilecek tüm aksaklıkların önceden tespit edilebilmesi adına gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. AVM’ye ait olan güvenlik sistemlerinin yanı sıra, merkezimize özel olarak bunun yangın ihbar, yangın söndürme ve duman tahliye sistemleri de herhangi bir olası hasar tehlikesi hakkında bizlere haber verir.
  • Veri merkezimiz 7 gün 24 saat kontrol altındadır. Bu sayede internet bağlantınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir teknik problemde bizimle iletişime geçebilir ve kontrollerin sağlanmasını talep edebilirsiniz.
DomainveHosting

Maksimum Güvenlik & Performans

Hosting veri merkezimizin depo alanını nereye kurmamız gerektiği ile ilgili oldukça kapsamlı araştırmalar yaptık. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak, müşterilerimizin güvenliğini öncelikli olarak sağlamak adına Amerikan Ulusal Yangın Önleme Birliği’nin standartları çerçevesinde bir güvenlik kurguya sahip olan bir bina tercih etmiştir.

MetroCity AVM binası, iş yeriniz için satın aldığınız hosting hizmetinin en güçlü şekilde korunabileceği prestijli bir yapıdır. Maksimum ve kesintisiz performans, herhangi bir yangın durumunda itfaiyenin kolay müdahalesine olanak tanıyan itfaiye bağlantı ağızları ile desteklenir. 

DomainveHosting

İşimizi şansa bırakmayız! Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? Mükemmel! Wordpress hosting, bulut sunucu, cpanel hosting gibi birbirinden farklı teknik servisler için size bir telefon uzaklıktayız. Detayları birlikte görüşelim, sağlam bir temelle markanıza güç katalım! Unutmayın, web sitenizin internet bağlantısı, markanızın hedef kitlenizle bağlantısıdır.

Sizleri ofisimize bekliyoruz! Birlikte bir kahve içmek ve markanıza ait sunabileceğimiz çözümlerden bahsetmek isteriz. Markanızın hedeflediği trafik doğrultusunda ihtiyaç duyduğu hosting hizmetine birlikte karar verelim. Her zaman ulaşılabilir, profesyonel ve kurumsal bir firma ile muhatap olmanın kolaylığını yaşayın.

Aklınıza takılan sorular için 0850 309 43 36 'ten arayarak veya 0536 032 02 67 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

İkinci el Klimacim

Ömer Bey

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Ozan Metal

Derman Bey

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Gök Metal

Mert Bey

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Performans Klima

Selçuk Bey

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

HG Klima

Selçuk Bey

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Egeden Toplu Yemek

Tolga Bey

Sıkça Sorulan Sorular

Domain & Hosting ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

Bizler  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  olarak birkaç dakikalık bir kesintinin bile web siteniz için büyük bir trafik kaybı olabileceğinin bilincindeyiz. Bu yüzden herhangi bir kesinti ihtimalini ortadan kaldırabilecek güçlü önlemler alıyoruz. Ulaşımı oldukça kolay olan veri merkezimiz yangın veya su baskını gibi durumlara karşı sürekli olarak korunmaktadır. Tamamen kuru bir alanda bulunan cihazlarımız yangın ihbar, yangın söndürme ve duman tahliye sistemleri sayesinde tamamen korunur.

Ajansımızın sunucuları toplam 1040 metrekarelik bir alanda ve dört farklı veri merkezi salonunda bulunmaktadır. Güçlü sunucularımız yüksek trafik hacmine sahip olan web sitelerinden butik platformlara kadar farklı yapıda çok sayıda proje için mükemmel bir internet hizmeti sağlar. Verilerinizi en güvenli şekilde sunucularımızda tutar, arama motorlarının veri bağlantı isteklerine en hızlı şekilde yanıt veririz.

İyi bir hosting firması, güçlü ve kesintisiz internet anlamına geliyor. Bu da web sitenizin ziyaretçi dostu olmasıyla yakından ilişkili. Hızlı bir bağlantı sayesinde aradığını çabuk bulan ve interaktif eylemlerine hızlı yanıt alabilen kullanıcının sitenizi yeniden ziyaret etme ve sitenizde dönüşüm gösterme potansiyeli de yükselir. Tüm bu değerler ise SEO skorlarınıza olumlu şekilde yansır.

Markanızın hem arama motorlarının hem de kullanıcıların karşısında prestijli ve güçlü görünmesini önemsiyoruz. SSL sertifikası, Google ve ziyaretçilerinize ‘’benimle kullanıcıların tüm bilgileri güvende’’ deme şeklinizdir. Güvenlik hem sıralamalarınızı hem de kullanıcıların gözündeki değerinizi etkiler. Bizler,  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak, güçlü SSL güvenlik sertifikaları sunuyoruz.

Ajansımız hizmetlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaratıyor ve geliştiriyor. Bu çerçevede Wordpress hosting, bulut sunucu, cpanel hosting ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Özel istekleriniz için bizimle iletişime geçin. Birlikte kurumsal ve bireysel çözümler bulmak bizim için büyük bir keyif olacak.

Hosting ve domain hizmetleri ile ilgilenen ekibimiz 7 gün 24 saat desteğe hazır. İnternet kesintisi yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçin ve hemen hatları kontrol edelim. Probleminizin kaynağını en hızlı şekilde bulan çalışma arkadaşlarımız hemen mümkün olan en hızlı şekilde sorunu çözer.

Satın alacağınız web hosting hizmeti ile, son derece güvenli bir e-mail altyapısı, subdomain ve FTP kullanıcısı gibi farklı kaynaklar sizlere sunulacaktır. Bunları limitsiz olarak kullanabilirsiniz. Profesyonel araçlarımızın tamamından kurumsal ihtiyaçlarınız için de güvenle yararlanmanız mümkün. Bizimle iletişime geçin ve size en uygun hosting türünü bulalım.