Web Tasarım

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Güçlü, özgün, kullanıcı odaklı, prestijli ve her zaman yeni nesil! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak bizler, markanızın son kullanıcıya dijital araçlarla ulaşma sürecinde her zaman yanınızdayız! Web tasarım, bir markanın dijital dünyadaki kimliğini ve sesini oluşturur. Profesyonel, kullanıcı deneyimi (UX) odaklı, modern bir arayüze sahip ve teması ile markanın kurumsal profilini pekiştiren tasarımlar, her zaman daha güçlü sonuçlar anlamına gelir.

  • Renk paletleri mi? Bizim için önemli!
  • Marka üslubu mu? Tasarımın temel noktasını oluşturacak!
  • Uzun ve kısa vadeli hedefleriniz?
WebTasarım

Sitenizi Biz Yönetelim!

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, sizi harcamak zorunda kalacağınız zaman, emek ve bütçeden korur. Web sitenizin geliştirilme ve tasarım sürecinin tamamı uzman grafik tasarımcılar, UX ve SEO uzmanları tarafından sürdürülürken, size müşterilerinize odaklanma fırsatı kalır.

Tasarım Geliştiririz! Bize markanızın hikayesini anlatın! Hizmet kapsamınız, sloganınız ya da logonuz, markanızın sahip olduğu her şey değildir. Bize bunların yanında hikayeleriniz ve üslubunuz da gerek! Gücünüzü, özgün ve markanızın kendine has stilini yansıtan güçlü bir web tasarımıyla sektöre tanıtın.

Kurgularız: Her web tasarım süreci güçlü bir kurguyu gerektirir. Deneyimli, uzman ve her zaman heyecanlı ekibimiz markanız için güçlü bir kurgu tasarlar. Kurgu aşamasında web siteniz için kuşanılacak teknik araç gereçlerin tamamı belirlenir. Son kullanıcıya en güçlü marka imajı verecek stil için hazırlıklar yapılır.

Tasarlarız: Markanızın hikayesini güçlü bir web sitesine dönüştürmek bizim için büyük bir keyif! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, her bir birimin diğerinin işlerini denetlediği yatay hiyerarşiye sahip güçlü bir çalışma disiplini belirler. Bu sayede web tasarım sürecinde tasarlanan her bir parça, diğerleri ile en güçlü entegrasyonu sağlar.

Test Ederiz: Bu işin şansa bırakılacak bir yanı yok! Markanızın en görünür sesi web sitenizdir. Sitenizin güçlü bir ekran deneyimi sunduğundan emin oluyoruz. Ekran testleri, kullanım deneyleri ve çok daha fazlası, meydana gelebilecek en ufak bir aksaklığı bile saptamamızı sağlıyor.

WebTasarım

Arka Yüz Geliştiririz!

10 yılı aşkın deneyimi ile yalnızca grafik tasarımcıları değil, UX, SEO ve dijital pazarlama uzmanlarını da bünyesinde barındıran Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, mükemmel için çalışır.

Entegre ediyoruz: Web sitenizin akışında sorunsuz, uyumlu ve profesyonel görünüm garanti ediyoruz. Gelişmiş dijital araçlarla ve manuel olarak tasarımın entegrasyon analizini yapıyoruz.

Buluşuyoruz! Tamamlanan bir tasarım, yalnızca markanın kendini yansıtabildiği bir tasarımdır. Yönetim paneli tasarımının da gerçekleşmesi ile sizi ya da marka temsilcinizi ofisimizde ağırlamak isteriz.

Çalışma Sürecimiz

Neler Yapıyoruz?

Tasarım Geliştiririz!

Gücünüzü, özgün ve markanızın kendine has stilini yansıtan güçlü bir web tasarımıyla sektöre tanıtın.

Kurgularız

Deneyimli, uzman ve her zaman heyecanlı ekibimiz markanız için güçlü bir kurgu tasarlar.

Tasarlarız

Web tasarım sürecinde tasarlanan her bir parça, diğerleri ile en güçlü entegrasyonu sağlar.

Test ederiz

Tasarımı tamamlanan sitelerin güçlü bir ekran deneyimi sunduğundan emin oluyoruz.
WebTasarım

Maceraya Hazır Mıyız?

Artık web site tasarımınız hazır! Tasarımınızda aşağıdaki alanların tamamı sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra yayına alınır:

  • Marka kimliğini pekiştirecek renkler,
  • Hem işlevi hem de estetik görünümü mükemmel şekilde tasarlanan buton ve form alanları,
  • Güçlü, entegre ve profesyonel duran sayfa akışları,
  • Talep ettiğiniz her alan ve işlemin web sitesinin geri kalanı ile mükemmel uyumu.

Önce İçerikleri Gireriz: Web sitenizin sabit içeriklerinin tasarıma giydirilmesi ve bu giydirme sonrasında ortaya çıkabilecek ufak tefek hataların giderilmesi gerekir. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, yeni nesil kullanıcı odaklı anlayışı ile adım adım ilerler! Web tasarımınız kusursuz olana kadar tasarım yayına alınmaz.

Artık her şey tamamsa, maceraya da hazırız demektir!

Her Zaman Yanınızdayız!
Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak bizler, markaların güçlenme ve gücünü güçlü bir web sitesi ile ifade etme maceralarında her zaman buradayız! Talepleriniz mi var? Mutlaka bizimle iletişime geçin! Alanında uzman tasarım ve pazarlama ekibi, sonuçları kusursuz hale getirmek için sizlere destek sağlamaya her zaman hazır.

WebTasarım

Neden Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ?

Bu soruyu yanıtlamayı çok seviyoruz! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, markanızın kurumsal dijital kimliğini oluşturma aşamalarının her birinde gerçek profesyonellerle muhatap olmanızı sağlar.

Güven, alan hakimiyeti, profesyonel güç ve her zaman güçlü sonuçlar. Bizi biz yapan değerlerin en büyüğünü, markanızı memnun etmek oluşturuyor. Bu yüzden bizim için her yeni web tasarım süreci, yeni bir hikaye ile tanıştığımız dinamik bir süreç.

Sektördeki en güçlü rakiplerinizin stili, marka profilleri ve web siteleri teker teker incelenir. Rekabet gücü yüksek ve sektöre iddialı şekilde girebilecek bir web tasarımı garanti altına alınmış olur.

Modüler, dinamik, yönetmesi ve üzerinde değişiklikler yapması kolay, en yeni teknolojiler ve tasarım anlayışları kullanılarak oluşturulmuş güçlü sonuçlar. Ankara’da web tasarım hizmetlerimizle tüm markalara hitap ediyoruz!

Sitenizin performansı, aynı zamanda tasarımın doğru bir fonksiyonel sıra ile birbirine bağlanan butonları, sayfaları ve grafik dosyaları ile yakından ilişkilidir. Güçlü bir performans, güçlü bir SEO ve daha fazla potansiyel müşteri ile tanışmak demek. Bunu biliyoruz! Alanında uzman ekibimiz size her açıdan güçlü bir web tasarımı sunar.

Kolayca seçilen butonlar, ilgi çekici bilgilendirici alanlar, son kullanıcıyı yönlendiren ipuçları. Okunabilirlik, takip edilebilirlik açısından sorunsuzca çalışan güçlü arayüz tasarımı. Mükemmel bir entegrasyonla tıkır tıkır çalışan arka yüz fonksiyonları. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, son kullanıcının mükemmel bir web gezinme deneyimi yaşamasını garanti altına alır. Bu sayede web siteniz her zaman güçlü, yenilikçi ve prestijli dijital profiliniz haline gelir.

Aklınıza takılan sorular için 0850 309 43 36 'ten arayarak veya 0536 032 02 67 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

İkinci el Klimacim

Ömer Bey

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Ozan Metal

Derman Bey

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Gök Metal

Mert Bey

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Performans Klima

Selçuk Bey

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

HG Klima

Selçuk Bey

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Egeden Toplu Yemek

Tolga Bey

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

Firmanızın kurumsal kimliğini dijitalleşme sürecine dahil edin! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, kurumsal web tasarım hizmetleri ile SEO kriterlerine uygun, tüm mobil cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan güçlü siteleri tasarlar. Dilerseniz alanında uzman web yazılım ekibimizle paslaşıyor, işin yazılım kısmını da tek elden tamamlıyoruz. Markanızın kurumsal web tasarım işini, sektörünüzü, logonuzu, kurumsal renklerinizi ve stilinizi göz önünde bulundurarak sizi en iyi yansıtacak şekilde tamamlıyoruz. Firmanızın web sitesi, firmanızın prestijini yansıtır.
Bu prestiji maksimum seviyede tutmak adına, profesyonel detaylarla hatasız bir tasarım süreci yönetiyoruz. Butonlardan ana sayfa alanına, hizmet kategorilerinden blog sayfalarına kadar her detayı özel olarak inşa edilmiş güçlü bir görünüm. Bizden daha fazlasını talep edin! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, markanızın hikayesini dinler ve bu hikâyeyi çarpıcı ve ayrıcalıklı şekilde yansıtacak fonksiyonel, uzman, güçlü bir web sitesi yaratır. Web sitenizin her detayı, onu arama motorlarında yükselmeye hazır şekilde temsil eder. Tasarım sürecini Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibi ile yönetin. Birlikte yapabileceklerimiz için heyecanlıyız!

Tersini düşünemiyoruz!  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  olarak tüm web sitesi tasarımlarımız yüzde yüz mobil uyumlu (responsive) olarak tamamlanır. Bu hem SEO süreçleri hem de kullanıcı deneyi (UX) için oldukça önemli bir parametre. Bu yüzden modern ve güçlü tekniklerle çalışıyoruz. Web sitenizi tüm mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan erişilebilir ve interaktif şekilde kullanılabilir kılıyoruz!

Web tasarım çalışmamızı tamamladıktan sonra, farklı bir yazılım ekibi ile çalışıyorsanız onlarla bizzat iletişime geçiyor ve onların yöneltmek istedikleri soruları yanıtlıyoruz. Ortaya çıkan son iş bizim için Web tasarım çalışmamızı tamamladıktan sonra, farklı bir yazılım ekibi ile çalışıyorsanız onlarla bizzat iletişime geçiyor ve onların yöneltmek istedikleri soruları yanıtlıyoruz. Ortaya çıkan son iş bizim için de çok değerli. Ayrıca, soru, sorun ya da değişiklik isteklerinizi değerlendiriyor ve size teşekkürlü bir müşteri hizmetleri desteği sağlıyoruz.

Hem de her detayı ile! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , tasarım süreçlerini SEO uzmanlarından destek alarak götürür. Dolayısıyla SEO’nun tüm tasarımsal gereklilikleri ile yüzde yüz uyumlu, kullanıcı odaklı bir çalışma ortaya çıkar. Markanızı ve ziyaretçilerinizi önemsiyoruz!

Elbette. Bize tasarım ihtiyacınızın ne olduğunu anlatın, size en profesyonel çözümleri sunalım. Üstelik markanız için özelleşen seçeneklerle. Landing page, site yönetim paneli, iş yönetim sistemleri ve çok daha fazlası için uzman web tasarımcılarımızla güçlü işler üretiyoruz.

Evet, SSL sertifikası ile kişisel verileri tamamen koruyoruz. Bu sayede hem daha güvenli bir marka imajına sahip oluyorsunuz, hem de SEO gerekliliklerini yerine getiren bir tasarım ortaya çıkıyor. Daha fazlasını keşfetmek için bizimle iletişime geçin.

Elbette! Sosyal bir marka olarak tweet’lerinizi, Instagram postlarınızı ve Facebook paylaşımlarınızı en estetik şekilde web sitenize entegre ediyoruz.

 

Elbette!Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, hazır şablonlar halinde web tasarım modülleri sunmaz. Bunun yerine, sunulan tasarım çalışmalarının tamamı markanızın, hedef kitlenizin ve ürün / hizmetlerinizin yapısına göre özel olarak kurgulanır. Tamamen özgün, kişiselleştirilmiş, kurumsal ve profesyonel tasarımlardan yararlanmış olursunuz.

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak paket hizmetler tanıtmaktan kaçınıyoruz. Çünkü her bir marka ya da web projesinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Web tasarım fiyatları, yönetim panelinde ihtiyaç duyduğunuz özellikler, sitenizdeki sayfa sayısı, dil seçeneği sayısı ve diğer bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman, heyecanlı ve her zaman hizmet sağlamaya hazır bir ekip! Ekibimizde bütüncül çalışmalar yapabilmek adına grafik tasarımcıları, web tasarımcıları, SEO uzmanlarını ve pazarlama uzmanlarını bir arada bulunduruyoruz. Bu sayede ürettiğimiz her bir tasarımın arama motoru kriterlerinden pazarlama ilkelerine kadar çok sayıda temel kurala uyum sağlaması mümkün oluyor.

Elbette! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri’nın alanında uzman yazılım mühendislerinden oluşan güçlü bir kodlama ekibi var. Dilerseniz tasarım ve kodlama ekibimiz birlikte çalışarak tek elden, güçlü ve kusursuz bir sonuç ortaya çıkarabilir.

 

Yapıyor ve yaptığımız işlerle gurur duyuyoruz! E-ticaret siteleri, hitap ettikleri kullanıcı kitlesi ve satış amaçları itibariyle ekstra güçlü bir tasarım gerektirirler. Tasarımın her bir detayı, kullanıcıyı satın alma davranışına teşvik edecek bir kullanıcı deneyimi (UX) sunmalıdır. Bunun izin pazarlama uzmanlarımız ve grafik tasarımcılarımız birlikte çalışıyor, güçlü pazar alanları yaratıyorlar.