Hakkımızda

Anasayfa - Kurumsal

2020 senesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarınızı anlamak,  yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı ola bilmenizi sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

 

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Bizimle Daha Fazlasına Alışın!

Ağ ve sistem yönetimi konusunda, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Bölgesel olarak birçok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi proje yönetmekte uzmandır. Bunların yanı sıra website tasarımı, kurumsal kimlik çalışması gibi bir çok hizmeti de uzman kadromuzla müşterilerimize sunmaktayız.

 

Amacımız; Türkiye’de Bilişim ve İletişim Teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olarak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırarak istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz. Türkiye çapında marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, network hizmetleri proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün ve hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını sağlıyoruz. Bunu dünyadaki en yaygın ve kendi alanında 1 numara olan donanım ve yazılım üreticilerinin deneyim ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz.


 

 

  • Web Tasarım
  • Web Yazılım
  • E-Ticaret
  • Seo Danışmanlığı