Google Adwords

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Sınırları Genişletin! Markanızın Google üzerinde başarabileceklerinin bir limiti yok! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Google Adwords Danışmanları, ‘’daha iyisine’’ ulaşmak için güçlü ve kusursuz bir reklamcılık stratejisi oluşturur. Potansiyelinizi ortaya çıkaracak, yeni nesil, güçlü ve her zaman proaktif stratejiler, en güncel gereksinimleri karşılar ve markanızın görünürlüğünü arttırır.

GoogleAdwords

Google Adwords Strateji Yönetimi İçin Neden Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Uzmanları?

Google Adwords, doğru bir strateji ile bütçenizi verimli şekilde kullanabileceğiniz en güçlü reklam platformlarından biri. Strateji oluşturma, raporlama ve bütçe yönetim süreçlerinde ise Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri uzmanları sizlere avantajlar kazandırır!

Markanıza özel yönetici atanır: Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Google Adwords Danışmanlık hizmeti alırken, ekibimizden bir uzman doğrudan marka strateji yöneticiniz olarak görev yapar. Markanızla yakından ilgilenen ve yapılandırılan proaktif stratejiler hakkında size bilgi veren çalışanımız, tüm süreci markanız özelinde kontrol altına alır.

Diğer departmanlarla paslaşırız: Google Adwords Yönetim ekibimiz, SEO departmanının güçlü çalışmalarından yararlanarak daha verimli stratejiler üretir. Bu sayede kapsamlı, holistik ve her zaman verimli bir süreç yönetimi mümkün hale gelir.

Sektörün devleriyle yükseliyoruz: Alanında öncü markalar Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Google Adwords Danışmanlarıyla çalışıyor. Ne de olsa sektör devlerinin bile uzman ve profesyonel şekilde tasarlanan dijital reklam stratejilerine ihtiyacı var. Ekibimiz, SEO ve SEM’i en güçlü şekilde bir araya getirirken her zaman daha fazlasına ulaşma amacı güdüyor.

Tam destek, hep destek: Uzman Google Adwords Danışmanlık ekibimiz, meydana gelen herhangi bir problemde size tam destek sağlayabilmek için her zaman hazır! Dijital dünyada süreçlerin şansa bırakılamayacağını biliyor, var gücümüzle markanız için çalışıyoruz.

GoogleAdwords

Neler Yapıyoruz?

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Google Adwords Danışmanlığı Hizmeti, yeni nesil dijital analiz araçlarının ve arama motorlarını çok iyi tanımanın gücünden faydalanıyor.

  • Size her zaman en güncel trendlere uygun reklam kimlikleri oluşturuyoruz!
  • Kitlenizi Analiz Ederiz!
  • Kitlenize hitap eden ve onları tıklamaya ikna edecek metinler hazırlanır!
  • Kitle hedefleme odaklı kampanyalar tasarlanır!
GoogleAdwords

Anahtar Kelime Analizi Yaparız!

Google Adwords kampanyaları için anahtar kelime analizi, yalnızca sektörünüzdeki en yüksek hacimli anahtar kelimelerin sıralamasından ibaret değil! Negatif anahtar kelimelerin, semantik varyasyonların, yanlış yazılmış anahtar kelimelerin ve tüketicilerin lokal arama alışkanlıklarının analizi yapılarak hedeflediğiniz tüm sayfalarda reklam yayınlıyor, hedeflemediklerinize ise boşa bütçe ayırmamanızı sağlıyoruz.

Reklam kampanyalarının optimizasyonu asla ara verilmeden devam eder. Her bir kampanya bitiminde ve kampanya devam ederken yapılan analizler, bütçenin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan optimizasyonların tasarlanmasına yardımcı olur. 

Dönüşüm takibi ve ROİ, markanıza güç, prestij ve verimli bir bütçe yönetimi kazandırır. Anahtar kelimeler üzerine yaptığımız performans analizleri, hangi hedeflemelerin dönüşüme daha hızlı dönüştüğü ile ilgili bilgi verir. Dijital dünyadaki en verimli araçları süreci mükemmelleştirmek için kullanırız!

 

Lokal SEM İçin Kusursuz Bir Plan Hazırlarız

Alanında uzman Google Adwords Danışmanlarımız, lokal SEM planlamalarında oyunu kuralına göre oynamasını bilir! En gelişmiş dijital kitle analiz araçları ve anahtar kelime analiz araçları ile yapılan detaylı dökümler, yerelde sizi bir numara haline getirecek SEM stratejilerinin en düşük bütçe ile gerçekleştirilmesini sağlar. Daha akıllıca, daha güçlü ve her zaman marka dostu.

GoogleAdwords

Devleşirken Neden Google Adwords?

Google Adwords, sektörde devleşme maceramızda dinamik reklam modelleri ve her zaman optimize edilebilir koşulları ile size esneklik sunar. Bütçenizi bir reklam kampanyası için kullanırken onu sürekli düzenleyebildiğinizi hayal edin. Farklı kampanya modelleri ile sektörünüze en uygun süreç yönetimini gerçekleştirebilmek de Google Adwords ile mümkün. Rekabetçi, yeni nesil ve her zaman gelişime açık.

Google Search Reklamları

Anahtar kelimelerin doğru belirlenmesi ve proaktif olarak güncellenmesi ile Google aramalarında birinci sıraya çıkmanın kolay yolu! Google Arama Reklamları, Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Google Adwords ekibinin gücü ile mükemmel dönüşüm oranlarına sahip olmanızı garanti eder! Google Mobil Uygulama Reklamları
Google SEM, büyük bir heyecanla geliştirdiğiniz mobil uygulama projelerinin profesyonel reklamcılığını yapmanıza olanak tanır. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Google Adwords Ekibi ile her zaman dinamik ve kitle hedefleme odaklı içeriğe sahip olan kampanyalar yönetirsiniz. Uygulamanızın indirme sayısı artar ve organik bir popülarite zamanla oluşmaya başlar.

 

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı, duyarlı görüntülü reklamlar, yüklenen resim reklamlar, etkileşim reklamları ve Gmail reklamları olarak hizmet sağlar. Ürün ya da hizmetinizin görselinin kullanımı ile ilgi çekici kılınan kampanya, doğru kitleyi sofistike filtreleme seçenekleri ile belirlemenize yardımcı olur. Değişime hazırsanız, yeni nesil SEM reklamcılığı ile tanışın!

Aklınıza takılan sorular için 0850 309 43 36 'ten arayarak veya 0536 032 02 67 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

İkinci el Klimacim

Ömer Bey

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Ozan Metal

Derman Bey

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Gök Metal

Mert Bey

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Performans Klima

Selçuk Bey

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

HG Klima

Selçuk Bey

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Egeden Toplu Yemek

Tolga Bey

Sıkça Sorulan Sorular

Google Adwords ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

Arama motoru pazarlama süreçlerinde profesyonel bir ajansla çalışmak, kusursuz bir kitle hedefleme stratejisi sayesinde daha düşük bütçeyle maksimum dönüşümü almanızı sağlar. Projenizin reklam bütçesi  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri mükemmel şekilde yönetir! Reklam metinlerinin üretiminden analiz temelli proaktif reklam stratejilerine kadar her adım uzmanlarımız tarafından özenle gerçekleştirilir. Üstelik bu adımları diğer departmanlarımızla paslaşarak gerçekleştirdiğimizden, kusursuz ve bütüncül sonuçlar alırız.

Google Adwords’ün arama sonucu reklamları, ilgili anahtar kelimede web sayfanızın daha üst sırada gösterilmesini sağlar. Bunun için hedef kitlenizin hizmetinizi hangi kelimelerle aradığını, hangileri ile aramadığını ve ilgili anahtar kelimelerde rekabet düzeyinin hangi seviye olduğunu bilmeniz gerekir. Bu bilgilerin tamamı, bütçenin en etkili şekilde kullanıldığı kusursuz bir reklam stratejisi üretebilmeyi mümkün kılar.

Elbette! Yerel hizmetler, yerel bir SEO araştırmasını ve kitle hedeflemede özel bir çalışmayı gerektirir.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ’nın Google Adwords uzmanları bunu yapmaya hazır! Seçilecek anahtar kelimelerden oluşturulacak reklam metin ve görsellerinin üslubuna kadar her detay, yerel hedef kitleniz doğrultusunda özenle oluşturulacak. Bu maceraya hazırsanız, hemen ekibimizle iletişime geçin!

Aslında bakarsanız, bunun için belirlenen net bir süre yok. Fakat markanız var oldukça SEO çalışmalarını SEM çalışmaları ile desteklemek trafik yakalamak konusundaki gücünüzü arttıracaktır. Dönemden döneme ayırdığınız bütçeyi stratejik reklam planlamaları çerçevesinde değiştirebilir, markanıza en güçlü desteği sağlayabilirsiniz.

Elbette! Bize hedef kitlenizin nerede olduğunu ve tam olarak hangi pazara açılmak istediğinizi anlatın. Sizin için tam olarak belirttiğiniz doğrultuda reklam stratejileri üreteceğiz. Farklı dillerde ve uluslararası çapta yayınlanan Google Adwords reklamları için  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ’na güvenin.

Markanız için oluşturacağımız reklam stratejisi içerisinde arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamlar ve uygulama reklamları bulunuyor. Hedef kitlenizin internet kullanım alışkanlıklarına göre bütçenizi bu reklam türleri arasında en efektif şekilde dağıtıyor, güçlü sonuçlar elde ediyoruz.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  tüm sorularınızı yanıtlayarak sorunlarını çözmeye hazır! Elbette dilediğiniz zaman bizi arayabilir ve ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Bu sırada biz de projeniz üzerinde çalışıyor olacağız.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibi, düzenli aralıklarla size bütçenizin nerede kullanıldığı ve dönüşüm oranlarının nasıl değiştiği ile ilgili verilere dayalı sunumlar gerçekleştirir. Bu sayede reklam sürecine her detayı ile gerçek anlamda hakim olabilirsiniz. İletişime geçin, birlikte yönetelim!