Sosyal Medya Danışmanlığı

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Sosyal Medya Danışmanlık Uzmanlarımız

Markaların müşteri ile daha samimi ve sadakat temelli ilişki kurmasına sağlayan sosyal medya platformları, yeterince efektif kullanıldığında marka değerinizi arttırabilir.

 • Güncel olarak kullanılan sosyal medya platformlarında
 • Bu profilde paylaşılacak içeriklerin üretimini sağlama,
 • Hedef kitlenin markanız ve sektörünüz hakkındaki en güncel etkileşimlerini takip etme.
 • Baştan aşağı sosyal medya hesabı yönetme.
 • Online da ortaya çıkan krizleri yönetme ve itibarı koruma.
SosyalMedyaDanışmanlığı

Sosyal Medya Platformlarında Kurumsal Marka Profilleri Oluşturma

Sosyal medya trendlerini yakından takip eden ve her birinin kendine has dil, üslup, paylaşım stili olduğunu bilen uzmanlarımız, kurumsal marka profillerinizi prestijinizi yansıtacak şekilde kurmaya özen gösterir. Profil fotoğrafınız, kurumsal biyografiniz, adres, telefon numarası gibi ulaşılabilirlik sağlayan alanlarınız ve genel profil görünümünün ayarlanması sağlanır.

SosyalMedyaDanışmanlığı

Sosyal Medya Platformlarında Paylaşılmak Üzere İçerik Üretimi

Her sosyal medya platformu, desteklediği içerik türleri bakımından diğerlerinden ayrılır. Youtube video içerik üretimi seçeneği sunarken Instagram hikayeler, gönderilen, reels tipi gönderiler, IGTV videoları, katalog reklam modelleri gibi çok sayıda alternatif sunar. Ekibimiz sosyal medya içerik üretimi hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri sunar:

SosyalMedyaDanışmanlığı

 • Sosyal medya platformlarında gündelik olarak paylaşılacak içeriklerin tasarımı ve üretimi,
 • Reklam kampanyalarının söz konusu sosyal medya platformundaki reklam modellerine uygun olarak tasarlanması,
 • Reklam olarak paylaşılması planlanan içeriklerin hedef kitle, lokasyon ve bütçe takibinin gerçekleştirilmesi,
 • İçeriklerin belirli bir marka üslubu, tarzı ve profilini pekiştirecek şekilde kurgulanması

Sosyal Medya Platformlarında Markanız ve Sektörünüzle İlgili Güncellemeleri Takip Etme

Sosyal medya platformları, markaların, kampanyaların, tüketim alanlarının sürekli olarak tartışıldığı dinamik alanlardır. Markanızın ait olduğu sektör hakkında yapılan son gönderi ve tartışmaların durumu, markanız hakkında yapılan en güncel yorumlar, gönderileriniz altına iletilen yorum ve sorular düzenli olarak takip edilmelidir. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti dahilinde yapacağımız takip, kampanya ve marka dilinin de güncel gereksinimlere göre yeniden düzenlenmesini kapsar. En güçlü, döneme uygun, modern ve etkileyici kampanya, marka profili ve içerik paylaşım hizmetlerini sunarız.

SosyalMedyaDanışmanlığı

Sosyal Medya Hesabı Yönetimi

Siz sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sağlamaya odaklanın, işin dijital kısmını biz hallederiz! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri sosyal medya danışmanlığı ekibi;

 • Sosyal medya platformlarında kurumsal profillerinizi oluşturur.
 • Gerekli tüm içerikleri oluşturur ve bunları düzenli olarak paylaşır.
 • Müşterilerinizle sürekli iletişim halinde kalmanızı garanti eder.
 • Sosyal medya pazarlamacılık faaliyetlerini yürütür ve size bu faaliyetlerin verimlilikleri ile ilgili rapor hazırlar.
 • Sektörel trendleri takip eder ve rakiplerinizi sürekli olarak incelemeye alır.

Sosyal Medyada Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızın da içinde bulunduğu herhangi bir sosyal medya krizinde, durumun marka prestijinizi en az sarsacak şekilde atlatılması için geliştirilen stratejiler, marka değerinizi uzun vadeli olarak korumanızı sağlar. Uzmanlarımız, kitlenin markanız hakkındaki algısı ile ilgili detaylı bir analiz gerçekleştirir ve bu analiz doğrultusunda en doğru kriz yönetimi kararlarını alarak uygular. Marka itibarı söz konusu olduğunda profesyonellere güvenin!

 

Sosyal Medya Dijital Pazarlamanın Yeni Atmosferi!

Dijital pazarlama dünyasında oldukça kalabalık kitleleri bir arada bulundurması dolayısıyla, sosyal medya platformları yeni dönemin yıldızları haline geldi. Bu platformlar, gelişmiş reklam modelleri ve kitle ile sürekli iletişim sağlama konusunda sağladıkları kolaylıklarla bir itibar yaratma alternatifi sunuyor. Bu süreci sosyal medyayı hem sektörel olarak hem de tüm teknik gereksinimleri ile iyi tanıyanlara emanet edin! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri Sosyal Medya Danışmanlığı, markanızın dijital dünyada yükselen sesini, gücünüzü arttıracak şekilde yaratır ve kullanır. Daha görünür, daha prestijli ve her zaman daha modern bir marka profili yaratmanız bu şekilde mümkün olur.

Aklınıza takılan sorular için 0850 309 43 36 'ten arayarak veya 0536 032 02 67 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

İkinci el Klimacim

Ömer Bey

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Ozan Metal

Derman Bey

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Gök Metal

Mert Bey

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Performans Klima

Selçuk Bey

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

HG Klima

Selçuk Bey

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Egeden Toplu Yemek

Tolga Bey

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Danışmanlığı ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

Markanızın bulunmasını istediğiniz tüm sosyal medya platformları için danışmanlık, hesap yönetimi ve marka tanınırlığı takibi hizmetleri sunuyoruz. Son dönemlerde markalar tarafından en sık kullanılan Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest gibi platformlarda yaptığımız güçlü çalışmalar, bize daha fazlasını başarmak için motivasyon kaynağı oluyor.

Sosyal medya yönetimi, hedef kitlenizle sürekli, doğrudan ve kurumsal bir iletişim kurabilmeyi gerektiriyor. Medya ve iletişim uzmanlarımız dijital pazarlama uzmanlarımızla birlikte çalışarak bu süreci en iyi şekilde yönetir. Sizden hizmet ve kurumsal kimliğinizle ilgili aldığımız detaylı bilgiler çerçevesinde profilinizin yönetimini tamamen üstleniyor ve takipçilerinize yanıtlar veriyoruz.

Arama motorları web sitenizi tararken, internet ortamında ondan bahsedilen alanları da tarar. Sosyal medya platformları, web sitenizin adresini organik olarak kullanabileceğiniz, insanları sitenize yönlendirebileceğiniz alanlar olarak tanımlanabilir. Bu yüzden etkili, sürekli ve istikrarlı bir sosyal medya yönetimi uzun vadede dolaylı olarak SEO skorlarınıza katkıda bulunabilir. Dahası, potansiyel müşterilerinizle kurduğunuz daha yakın temas, daha güçlü bir marka sadakati yaratarak dönüşüm oranlarınızı arttırmanız anlamına gelebilir.

Pazarlama uzmanları, halkla ilişkiler konusunda deneyimli çalışanlar, sosyal medyada paylaşılmak üzere üretilecek içerikler konusunda uzman grafik tasarımcılar bir arada. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , sosyal medya platformlarında marka profilinizi yönetirken markanızın dünyaya açılan yüzünü yönettiğini bilir. Bu sayede her zaman profesyonel, alanında uzman ve dönüşüm odaklı bir yönetim süreci mümkün olur. Sosyal medya reklamcılık hizmetlerinden günlük düzenli paylaşım hizmetlerine kadar her adımı  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  bırakabilir ve siz kendi işlerinize odaklanabilirsiniz.

Son dönemlerde Instagram, Twitter, Instagram ve Facebook, markaların en çok tercih ettiği sosyal medya kanalları arasında. Ayrıca kurumsal paylaşımlarla marka itibarını ilgili sektör dahilinde arttırmak isteyen firmalar, Linkedin profillerinin de aktif ve güncel olmasını önemsiyorlar. Sektörünüze özel olarak kullanılması gereken farklı sosyal medya kanalları da olabilir. Detaylı bir sosyal medya süreç yönetimi yapabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Elbette! Firmanızın her zaman seçkin, farkında, farklı ve duyarlı bir imaj çizebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Sosyal olaylara duyarlı, yeni nesil iletişim stiline sahip olan, özel günlerde gerekli kurumsal iletişimi marka olarak sağlayan bir profil, güçlü bir itibar yönetimi sağlanacaktır. Markanızın dijital dünyadaki itibarını güçlü tutmak için bizimle iletişime geçin.

Evet, elbette! Sosyal medyadaki tüm gerekli işlemleri bizzat yapıyor, düzenli toplantılarla sizlere çalışmaların markanıza kattıklarını raporluyoruz. Adım adım ilerlemeyi çok seviyoruz!