E-Ticaret

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri İle hepsi mümkün!

E-Ticaret Marka prestijinizi güçlendirmek, satışlarınızı arttırmak ve dönüşüm oranlarınızı birkaç katına çıkarmak sandığınız kadar zor olmayabilir.

E-ticaret siteleriniz için uzmanlaşmış Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibimiz, anahtar teslim e-ticaret paketleri sunar. ‘’Anahtar teslim’’ ve ‘’paket’’ sözcükleri sizi korkutmasın!

 • Markanıza özgün ve modern e-ticaret sitenizi bizzat tasarlıyoruz.
 • Özelleşmiş bir tasarım üslubu belirliyoruz.
 • Kullanıcıların sitenizde sorunsuz gezinmelerini amaçlıyoruz!
ETicaret

Anlatacak çok şeyimiz var!

E-ticaret sitelerinin tasarımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarının tamamını yakından tanıyor, ‘’mükemmeli’’ amaçlıyoruz. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibi, bir e-ticaret sitesinde bulunmasını istediğiniz tüm fonksiyonları kullanımı kolay bir yönetici paneli dahilinde üretir. Bu sayede web sitenizi size teslim etmemizden sonra kimseye ihtiyaç duymadan yönetim süreçlerinizi organize edebilirsiniz.

 • Web sitenizi her anlamda markanızın güçlü bir temsili haline getiriyoruz.
 • Markanıza uygun tema ve birbiriyle uyumlu renkler seçiyoruz!
ETicaret

Dönüşüm Hedefleriz

E-ticaret sitenizin açılış sayfası, kategorileriniz, ürünleriniz, kullanıcıyı satışa yönlendiren butonlarınız, kullanıcıdan e-bülten aboneliği için e-mail adresini istediğiniz küçük form alanları ve çok daha fazlası, mükemmel bir tasarıma sahip olmak zorunda.

Kullanıcının butonu mobil’de ve PC’de rahatça kullanabilmesi, form alanında herhangi bir tasarımsal problemle karşılaşmaması, ürünler arasında kolayca dolaşması, bir ürüne tıkladığında sayfada önerilen diğer ürünlere de rastlaması; diğer pek çok pazarlama amaçlı detayla birlikte dönüşüm oranlarınızı arttırır.

ETicaret

SEO'nun Gücünü Sitelere Aktarıyoruz!

E-ticaret sitenizi mobil uyumlu yapmamak, size çok şey kaybettirir.

E-ticaret sitesi tasarım hizmetlerimiz çerçevesinde ürettiğimiz her web sayfası yüzde yüz mobil uyumlu (responsive) olur. Kullanıcıların dokunmatik telefonlar aracılığı ile butonları ve ayrık alanları kolayca kullanabilmesini sağlamak için web tasarım uzmanlarımızla detaylı olarak çalışırız. Optimal dokunmatik alan mesafesinden tüm mobil cihazlara uyumlu dinamik görsel yerleşimlerine kadar her detayı önemseriz.

Mükemmel sonuçlar elde etmeniz için, e-ticaret sitenizin mobil uygulamasını da Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibine emanet edin!
SEO’nun Gücünü E-Ticaret Sitesi Tasarım ve Kodlamasına Aktarıyoruz!

Arama motoru optimizasyonunun bir e-ticaret sitesinin tasarım ve kodlamasından istediği çok şey var. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri deneyimli ve alanında uzman ekibi bu işi iyi biliyor! Tüm Google gereksinimlerini karşılayan tema ve kodlama, web sitenizin performansını maksimiz eder.

 • Sıkıştırılmamış ve yanlış formatta kullanılan dosyalar yok.
 • Kullanılmayan ve kalabalık yaratan CSS, HTML, Javascript dosyaları yok.
 • Kaynak kodda beyaz alanlar ve çalışmayan snippet’ler yok.
 • Tek bir işlem için bile gereği olmadığı halde çağrılan onlarca HTML fonksiyonu yok.
ETicaret

E-Ticaret Paketimizde Hangi Fonksiyonları Sunuyoruz?

Hayal edebileceğinizden fazlasını! E-ticaret sitenizi şekillendirirken talep ettiğiniz tüm fonksiyonları tek bir panelden yönetebileceksiniz.

 • Minimum sipariş paneli tanımlayın.
 • Toptan ve perakende satın alımlar için farklı fiyatlar oluşturun.
 • Ayrıntılı şekilde tek bir panelden stok takibi yapın ve ihtiyaçlarınızı otomatik bir sistem ile belirleyin.

 • Her bir ürün, her bir kategori için SEO skorlarınızı güçlendirecek içerik alanları elde edin.
 • Hızlıca ürünleri aramanızı, incelemenizi sağlayan butonlar ile daha kolay gezinme deneyimi yaşayın.
 • Ürünlerin her biri için UX’i güçlendirecek şekilde sınırsız sayıda görsel yükleyin, kullanıcıların satın alma deneyimini mükemmelleştirin.
 • Hızlı satın almak ve ürünü sepete eklemek için iki farklı buton oluşturun. Kullanıcıların satın alma ile ürünü inceleme süreçleri arasındaki adımları kaldırın.
 • Daha çok kategori, daha çok ürün ekleyin. Sınırları kaldırın.
 • Ürün kategorilendirme süreçlerinde daha fazla alt seçenek belirleyin. Desenlere, bedenlere, renklere, boylara ya da kumaşlara göre detaylı filtrelemeler kullanın. Bu sayede kullanıcıların ürün aramalarında onlara nokta atışı sonuç sunun.

Aklınıza takılan sorular için 0850 309 43 36 'ten arayarak veya 0536 032 02 67 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

İkinci el Klimacim

Ömer Bey

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Ozan Metal

Derman Bey

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Gök Metal

Mert Bey

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Performans Klima

Selçuk Bey

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

HG Klima

Selçuk Bey

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Egeden Toplu Yemek

Tolga Bey

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

E-ticaret sitesi tasarımlarında sizi web tasarım uzmanları ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizle karşılıyoruz. Elbette e-ticaret sitesi tasarlıyoruz! Üstelik mobil uyumlu (responsive), kullanıcı deneyimi (odaklı), arama motorlarının bir tasarımdan beklediği tüm gereklilikleri karşılayacak (SEO) çalışmalar üretiyoruz. Bir e-ticaret sitesi satış/dönüşüm odaklı görünümü, kolay yönetilebilen paneli ile her zaman profesyonel görünmeli. Bu profesyonel görünümü ise ancak profesyonel bir ekip üretebilir!

Tabi ki! Profesyonel yazılımcılarımızla tasarımlarınızı çalışan, işlevsel alanlar haline getirecek güçlü kodlama süreçlerini yönetiyoruz. Dilerseniz bize hayalinizdeki e-ticaret sitesini anlatın, dilerseniz anahtar teslim e-ticaret paketimizi inceleyin. Sektörünüze, ürün tipinize ve kullanıcı kitlenize göre özelleşmiş alanları ile dönüşüm hedefleyen bir e-ticaret sitesine sahip olun.

Güçlü bir e-ticaret sitesi, yönetilebilir fonksiyonlar gerektirir. Sunduğumuz anahtar teslim e-ticaret paketinin yönetim panelinde de tam olarak bunu sunuyoruz: minimum sipariş bedeli tanımlanan, sınırsız görsel ekleme seçeneği olan, ürünleri bulmanızı ve incelemenizi kolaylaştıran, ürün kategorilendirme seçeneklerini geliştiren bir panel. Hemen bizimle iletişime geçin, üretim sürecine başlayalım!

UX, kullanıcı deneyimi (user experience) anlamına gelir. Tasarım ve pazarlama uzmanlarımız, kullanıcıların web sitesinde geçirdiği vakitte aradıklarını bulması, erişmek istedikleri sayfalara en hızlı şekilde erişmesi için güçlü bir yazılım ve kodlama çalışması yaparlar. Bu şekilde sayfalar hızlı yüklenir, formlar ve butonlar hatasız çalışır ve kullanıcının ziyareti ile dönüşüm sağlama davranışı arasındaki teknik engeller ortadan kalkar. Bu durum, ziyaretçinizin e-ticaret sitesinde geçirdiği vakti arttırırken onun ürün satın alma ihtimalini de yükseltir.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri uzmanları, UX temelli e-ticaret tasarım ve yazılım çalışmaları yürütür.

Her zaman! Katkıda bulunduğumuz tüm projelerin başarıya ulaşma serüvenlerinde yanındayız. Aldığınız hizmetle ilgili bir soru ya da sorununuz olduğunda uzmanlarımızla iletişime geçin. Size en kısa sürede yanıt vererek probleminizi çözmeye hazırız!

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri’nın alanında uzman, deneyimli ve kalabalık SEO ekibi ile tanıştınız mı? Ajansımızda her bir departman birbiri ile etkileşim halinde çalışmalarını sürdürür. Bir yandan e-ticaret siteniz tasarlanırken diğer yandan SEO ekibimiz yerel, ulusal ya da uluslararası SEO stratejiniz için çalışmalara başlayabilir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

E-ticaret sitenizin tasarımından yazılımına, yönetim panelinden ürün sayfalarına kadar her detayının kusursuz olması ve marka prestijinizi yansıtması bizim için çok değerli. Bu yüzden sabit bir fiyat vermekten kaçınıyoruz. Sektörünüz, hizmet kapsamınız, sitenizde olmasını talep ettiğiniz fonksiyonlar ve hedef kitleniz çalışmalarımızı ve sunacağımız fiyat teklifini belirleyecektir. Bizimle bir toplantı ayarlayın ve neler yapabileceğimizi konuşalım!

Elbette! Marka prestijiniz, sunduğunuz hizmetlerin özgün ve işlevsel ile yakından ilişkilidir. E-ticaret hizmet paketimiz çerçevesinde tasarlanacak, kodlanacak ve hizmete açılacak olan web siteniz sadece size özel olacak. Dönüşüm odaklı, SEO uyumlu, UX temelli bir web sitesinin satışlarınızı katlayacağına eminiz.

Verdiğimiz hizmetleri en hızlı şekilde teslim etmeyi önemsiyoruz. Özellikle dijital pazara bir gün daha geç kalmadan giriş yapabilmek ve pazarlama çalışmalarına başlamak her marka için çok değerli. Bu yüzden elinden geldiğinin fazlası için çabalayan profesyonel ve kalabalık bir ekibimiz var. Hemen bize ulaşın, projenizin detaylarını konuşalım ve bir teslim tarihi belirleyelim.

Elbette. E-ticaret sitesinin satış olanağı, ödeme bilgilerini ve kişisel verileri güvende tutma sözü ile yakından ilişkilidir. Hem potansiyel müşterileriniz hem de arama motorları bu konuda sunduğunuz güvenceyi önemser. E-ticaret sitenizde bulunacak 128-bit ya da 256-bit şifreleme sistemleri sayesinde tüm müşterilerinizin ödeme bilgilerini ve kişisel verilerini koruma altına alacaksınız. Daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunun ve daha fazla satış yapın.

Fiziksel mağazanızı bir e-ticaret sitesine dönüştürerek daha geniş bir kitleye geleneksel mağazacılık giderleri gerekmeden ulaşın. Yeni dünyanın dijital dönüşümüne e-ticaret sitesi ile katılmak, size ve markanıza güçlü bir kaynak sağlayabilir.