S.S.S

Anasayfa - S.S.S

Web Tasarım

Firmanızın kurumsal kimliğini dijitalleşme sürecine dahil edin! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, kurumsal web tasarım hizmetleri ile SEO kriterlerine uygun, tüm mobil cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan güçlü siteleri tasarlar. Dilerseniz alanında uzman web yazılım ekibimizle paslaşıyor, işin yazılım kısmını da tek elden tamamlıyoruz. Markanızın kurumsal web tasarım işini, sektörünüzü, logonuzu, kurumsal renklerinizi ve stilinizi göz önünde bulundurarak sizi en iyi yansıtacak şekilde tamamlıyoruz. Firmanızın web sitesi, firmanızın prestijini yansıtır.
Bu prestiji maksimum seviyede tutmak adına, profesyonel detaylarla hatasız bir tasarım süreci yönetiyoruz. Butonlardan ana sayfa alanına, hizmet kategorilerinden blog sayfalarına kadar her detayı özel olarak inşa edilmiş güçlü bir görünüm. Bizden daha fazlasını talep edin! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, markanızın hikayesini dinler ve bu hikâyeyi çarpıcı ve ayrıcalıklı şekilde yansıtacak fonksiyonel, uzman, güçlü bir web sitesi yaratır. Web sitenizin her detayı, onu arama motorlarında yükselmeye hazır şekilde temsil eder. Tasarım sürecini Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibi ile yönetin. Birlikte yapabileceklerimiz için heyecanlıyız!

Tersini düşünemiyoruz!  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  olarak tüm web sitesi tasarımlarımız yüzde yüz mobil uyumlu (responsive) olarak tamamlanır. Bu hem SEO süreçleri hem de kullanıcı deneyi (UX) için oldukça önemli bir parametre. Bu yüzden modern ve güçlü tekniklerle çalışıyoruz. Web sitenizi tüm mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan erişilebilir ve interaktif şekilde kullanılabilir kılıyoruz!

Web tasarım çalışmamızı tamamladıktan sonra, farklı bir yazılım ekibi ile çalışıyorsanız onlarla bizzat iletişime geçiyor ve onların yöneltmek istedikleri soruları yanıtlıyoruz. Ortaya çıkan son iş bizim için Web tasarım çalışmamızı tamamladıktan sonra, farklı bir yazılım ekibi ile çalışıyorsanız onlarla bizzat iletişime geçiyor ve onların yöneltmek istedikleri soruları yanıtlıyoruz. Ortaya çıkan son iş bizim için de çok değerli. Ayrıca, soru, sorun ya da değişiklik isteklerinizi değerlendiriyor ve size teşekkürlü bir müşteri hizmetleri desteği sağlıyoruz.

Hem de her detayı ile! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , tasarım süreçlerini SEO uzmanlarından destek alarak götürür. Dolayısıyla SEO’nun tüm tasarımsal gereklilikleri ile yüzde yüz uyumlu, kullanıcı odaklı bir çalışma ortaya çıkar. Markanızı ve ziyaretçilerinizi önemsiyoruz!

Elbette. Bize tasarım ihtiyacınızın ne olduğunu anlatın, size en profesyonel çözümleri sunalım. Üstelik markanız için özelleşen seçeneklerle. Landing page, site yönetim paneli, iş yönetim sistemleri ve çok daha fazlası için uzman web tasarımcılarımızla güçlü işler üretiyoruz.

Evet, SSL sertifikası ile kişisel verileri tamamen koruyoruz. Bu sayede hem daha güvenli bir marka imajına sahip oluyorsunuz, hem de SEO gerekliliklerini yerine getiren bir tasarım ortaya çıkıyor. Daha fazlasını keşfetmek için bizimle iletişime geçin.

Elbette! Sosyal bir marka olarak tweet’lerinizi, Instagram postlarınızı ve Facebook paylaşımlarınızı en estetik şekilde web sitenize entegre ediyoruz.

 

Elbette!Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, hazır şablonlar halinde web tasarım modülleri sunmaz. Bunun yerine, sunulan tasarım çalışmalarının tamamı markanızın, hedef kitlenizin ve ürün / hizmetlerinizin yapısına göre özel olarak kurgulanır. Tamamen özgün, kişiselleştirilmiş, kurumsal ve profesyonel tasarımlardan yararlanmış olursunuz.

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak paket hizmetler tanıtmaktan kaçınıyoruz. Çünkü her bir marka ya da web projesinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Web tasarım fiyatları, yönetim panelinde ihtiyaç duyduğunuz özellikler, sitenizdeki sayfa sayısı, dil seçeneği sayısı ve diğer bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman, heyecanlı ve her zaman hizmet sağlamaya hazır bir ekip! Ekibimizde bütüncül çalışmalar yapabilmek adına grafik tasarımcıları, web tasarımcıları, SEO uzmanlarını ve pazarlama uzmanlarını bir arada bulunduruyoruz. Bu sayede ürettiğimiz her bir tasarımın arama motoru kriterlerinden pazarlama ilkelerine kadar çok sayıda temel kurala uyum sağlaması mümkün oluyor.

Elbette! Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri’nın alanında uzman yazılım mühendislerinden oluşan güçlü bir kodlama ekibi var. Dilerseniz tasarım ve kodlama ekibimiz birlikte çalışarak tek elden, güçlü ve kusursuz bir sonuç ortaya çıkarabilir.

 

Yapıyor ve yaptığımız işlerle gurur duyuyoruz! E-ticaret siteleri, hitap ettikleri kullanıcı kitlesi ve satış amaçları itibariyle ekstra güçlü bir tasarım gerektirirler. Tasarımın her bir detayı, kullanıcıyı satın alma davranışına teşvik edecek bir kullanıcı deneyimi (UX) sunmalıdır. Bunun izin pazarlama uzmanlarımız ve grafik tasarımcılarımız birlikte çalışıyor, güçlü pazar alanları yaratıyorlar.

Google Adwords

Arama motoru pazarlama süreçlerinde profesyonel bir ajansla çalışmak, kusursuz bir kitle hedefleme stratejisi sayesinde daha düşük bütçeyle maksimum dönüşümü almanızı sağlar. Projenizin reklam bütçesi  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri mükemmel şekilde yönetir! Reklam metinlerinin üretiminden analiz temelli proaktif reklam stratejilerine kadar her adım uzmanlarımız tarafından özenle gerçekleştirilir. Üstelik bu adımları diğer departmanlarımızla paslaşarak gerçekleştirdiğimizden, kusursuz ve bütüncül sonuçlar alırız.

Google Adwords’ün arama sonucu reklamları, ilgili anahtar kelimede web sayfanızın daha üst sırada gösterilmesini sağlar. Bunun için hedef kitlenizin hizmetinizi hangi kelimelerle aradığını, hangileri ile aramadığını ve ilgili anahtar kelimelerde rekabet düzeyinin hangi seviye olduğunu bilmeniz gerekir. Bu bilgilerin tamamı, bütçenin en etkili şekilde kullanıldığı kusursuz bir reklam stratejisi üretebilmeyi mümkün kılar.

Elbette! Yerel hizmetler, yerel bir SEO araştırmasını ve kitle hedeflemede özel bir çalışmayı gerektirir.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ’nın Google Adwords uzmanları bunu yapmaya hazır! Seçilecek anahtar kelimelerden oluşturulacak reklam metin ve görsellerinin üslubuna kadar her detay, yerel hedef kitleniz doğrultusunda özenle oluşturulacak. Bu maceraya hazırsanız, hemen ekibimizle iletişime geçin!

Aslında bakarsanız, bunun için belirlenen net bir süre yok. Fakat markanız var oldukça SEO çalışmalarını SEM çalışmaları ile desteklemek trafik yakalamak konusundaki gücünüzü arttıracaktır. Dönemden döneme ayırdığınız bütçeyi stratejik reklam planlamaları çerçevesinde değiştirebilir, markanıza en güçlü desteği sağlayabilirsiniz.

Elbette! Bize hedef kitlenizin nerede olduğunu ve tam olarak hangi pazara açılmak istediğinizi anlatın. Sizin için tam olarak belirttiğiniz doğrultuda reklam stratejileri üreteceğiz. Farklı dillerde ve uluslararası çapta yayınlanan Google Adwords reklamları için  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ’na güvenin.

Markanız için oluşturacağımız reklam stratejisi içerisinde arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamlar ve uygulama reklamları bulunuyor. Hedef kitlenizin internet kullanım alışkanlıklarına göre bütçenizi bu reklam türleri arasında en efektif şekilde dağıtıyor, güçlü sonuçlar elde ediyoruz.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  tüm sorularınızı yanıtlayarak sorunlarını çözmeye hazır! Elbette dilediğiniz zaman bizi arayabilir ve ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Bu sırada biz de projeniz üzerinde çalışıyor olacağız.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ekibi, düzenli aralıklarla size bütçenizin nerede kullanıldığı ve dönüşüm oranlarının nasıl değiştiği ile ilgili verilere dayalı sunumlar gerçekleştirir. Bu sayede reklam sürecine her detayı ile gerçek anlamda hakim olabilirsiniz. İletişime geçin, birlikte yönetelim!

Web Yazılım

Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak bizler, rakiplerimizden iki güçlü özelliğimizle ayrılıyoruz: Her zaman güncel olmanın sağladığı değer ve heyecanlı olmanın yaratıcılığı. 10 yılı aşkın süredir sektörde olmamız bize heyecanımızdan hiçbir şey kaybettirmedi. Dijitalleşme sürecine giren bir markanın her geçen gün daha çok yükseldiği grafiklerini üretmek, halen bizim için büyük bir tutku. Bu yüzden markanızla tanışmayı, onun hikayesini sizden dinlemeyi ve hedefleri adım adım belirleyip gerçekleştirmeyi önemsiyoruz. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, her zaman daha iyisine ulaşma gayesi ile çalışarak üretmeye devam ediyor.
Deneyimli ekibimizle daha fazlasına ulaşma yolunda büyümeye devam ediyoruz. Markalar için kişiselleştirerek sunduğumuz hizmetler, sizin için en iyisini ortaya çıkarmamız anlamına geliyor. Hedef kitlenizi analiz ediyor, sektördeki rakiplerinizi detaylıca inceliyor ve sizi birkaç adım öne atacak güçlü stratejiler üretiyoruz. Web tasarımdan SEO’ya, web yazılım hizmetlerinden fotoğraf ve video çekimine kadar yaptığımız her çalışmada tüm bu adımları kat etmek bizim için önemli. Gelin, ofisimizde görüşelim! Sizlere bir kahve ikram etmek ve markanızı yakından tanımak istiyoruz.

Web site yönetim panellerinden CMS / Blog ve E-ticaret sitelerine, bayi yönetim sistemlerinden mobil uygulamalara, web tabanlı uygulamalardan sektörel servis yönetim panellerine kadar çok sayıda ihtiyacınız için profesyonel ve güçlü yazılımlar üretiyoruz. Sektör fark etmeksizin alanında profesyonellerle ürettiğimiz çalışmalar, modern yazılım trendleri takip edilerek tamamlanıyor.

Elbette!  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  olarak yaptığımız her web yazılım işinin arkasındayız! Kodlama süreçlerinde bir problem olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten asla kaçınmayın! Uzman ekibimiz problemi hızlı şekilde işleme alır, çözer ve fonksiyonelliği sitenize yeniden kazandırır. Yazılım destek hizmetlerimiz sitenize eklemek istediğiniz ya da sitenizden çıkarmak istediğiniz alanlar için de geçerlidir.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , uzmanlardan oluşan bir tasarım ekibine sahip. Dolayısıyla evet, eğer dilerseniz tasarım sürecini de yazılımla birlikte kendi bünyemizde tamamlayabiliriz. Üstelik departmanlarımız birbiri ile etkileşim halinde süreci yöneteceğinden çok daha hızlı, verimli ve hatasız sonuçlar ortaya çıkarmak mümkün hale gelir.

Elbette. Yetkin yazılım ekibimiz ile portal web sitelerini maksimum verim, hız ve SEO uyumluluk ilkelerine bağlı olarak kodluyoruz. Tasarımlarınıza sadık kalıyor, güçlü ve fonksiyonel yaşam alanlarını markalarınız için üretiyoruz. İhtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , web yazılım süreçlerinde farklı alanlardaki uzmanları ile bütüncül çalışmalar sunar. Web tasarım hizmetlerimiz sitenizin performansını güçlendirecek şekilde, profesyonel ve hızlı şekilde oluşturulur. Yazılım ve kodlama bakımından arama motorlarının bir web sitesinden tüm beklentilerini biliyor, buna göre çalışıyoruz. Bu doğrultuda size sunacağımız hizmetlerin sitenizin genel sağlığı bakımından çok daha güçlü sonuçlar anlamına geldiğinden eminiz.

Bize projenizin gerekliliklerini ve aciliyet düzeyini bildirin.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  gerektiğinde ‘’roket’’ butonuna basmaktan kaçınmaz. Teslim ettiğimiz her işte kaliteyi maksimum seviyede tutularak en hızlı şekilde çalışırız. Söz verdiğimiz tarihte işi mutlaka teslim ederiz ve disiplinli bir çalışma süreci yönetiriz.

Uzman web yazılımcılar, yazılım mühendisleri işin temelini oluşturuyor. Fakat diğer tüm gereklilikleri de sağladığımızdan emin olmak için ekipler arasında iletişimin gücüne inanıyoruz. Yazılım ekibimiz, tasarım ve SEO ekibimizle sürekli iletişim halinde kalarak süreci yönetiyor.

Elbette. SEO uyumlu bir web sitenin yüksek performans skoruna sahip olması gerektiğini biliyor, Pagespeed metriklerinin en iyi sonuçları çıkarmasını sağlayacak sade bir kod dili üretiyoruz. Bu sayede optimizasyon çalışmalarınız sırasında ekstra olarak kod uyarıları ile karşılaşmıyorsunuz. Bu da çok daha yüksek oranlı bir kullanıcı deneyimi (UX) skoru demek.

Elbette. Farklı sektörlerden farklı yazılım ihtiyaçları doğrultusunda destek talep eden çok sayıda müşterimize profesyonel destek sunmayı önemsiyoruz. Bunların arasında muhasebe sektörü de var. Bize çalışma süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlatmanız yeterli. Buna en uygun projeyi kodluyor olacağız.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  olarak sizlere sunduğumuz yazılım hizmetlerinin fiyatları, hizmet kapsamına göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz projenin sayfa sayısı, sayfalar içerisindeki fonksiyonlar, kodlanması gereken alanlar ve benzeri faktörlere göre size özel bir teklif oluşturmamıza izin verin. Merkez ofisimizde görüşmek için can atıyoruz!

Evet, uzmanlarımız mobil uygulama projeleriniz için de profesyonel yazılımlar üretir. Kullanıcı deneyimini (UX) maksimize edecek, profesyonel, fonksiyonel ve güçlü yazılımlar onay sürecinden sonra yayına alınır.

E-Ticaret

E-ticaret sitesi tasarımlarında sizi web tasarım uzmanları ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizle karşılıyoruz. Elbette e-ticaret sitesi tasarlıyoruz! Üstelik mobil uyumlu (responsive), kullanıcı deneyimi (odaklı), arama motorlarının bir tasarımdan beklediği tüm gereklilikleri karşılayacak (SEO) çalışmalar üretiyoruz. Bir e-ticaret sitesi satış/dönüşüm odaklı görünümü, kolay yönetilebilen paneli ile her zaman profesyonel görünmeli. Bu profesyonel görünümü ise ancak profesyonel bir ekip üretebilir!

Tabi ki! Profesyonel yazılımcılarımızla tasarımlarınızı çalışan, işlevsel alanlar haline getirecek güçlü kodlama süreçlerini yönetiyoruz. Dilerseniz bize hayalinizdeki e-ticaret sitesini anlatın, dilerseniz anahtar teslim e-ticaret paketimizi inceleyin. Sektörünüze, ürün tipinize ve kullanıcı kitlenize göre özelleşmiş alanları ile dönüşüm hedefleyen bir e-ticaret sitesine sahip olun.

Güçlü bir e-ticaret sitesi, yönetilebilir fonksiyonlar gerektirir. Sunduğumuz anahtar teslim e-ticaret paketinin yönetim panelinde de tam olarak bunu sunuyoruz: minimum sipariş bedeli tanımlanan, sınırsız görsel ekleme seçeneği olan, ürünleri bulmanızı ve incelemenizi kolaylaştıran, ürün kategorilendirme seçeneklerini geliştiren bir panel. Hemen bizimle iletişime geçin, üretim sürecine başlayalım!

UX, kullanıcı deneyimi (user experience) anlamına gelir. Tasarım ve pazarlama uzmanlarımız, kullanıcıların web sitesinde geçirdiği vakitte aradıklarını bulması, erişmek istedikleri sayfalara en hızlı şekilde erişmesi için güçlü bir yazılım ve kodlama çalışması yaparlar. Bu şekilde sayfalar hızlı yüklenir, formlar ve butonlar hatasız çalışır ve kullanıcının ziyareti ile dönüşüm sağlama davranışı arasındaki teknik engeller ortadan kalkar. Bu durum, ziyaretçinizin e-ticaret sitesinde geçirdiği vakti arttırırken onun ürün satın alma ihtimalini de yükseltir.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri uzmanları, UX temelli e-ticaret tasarım ve yazılım çalışmaları yürütür.

Her zaman! Katkıda bulunduğumuz tüm projelerin başarıya ulaşma serüvenlerinde yanındayız. Aldığınız hizmetle ilgili bir soru ya da sorununuz olduğunda uzmanlarımızla iletişime geçin. Size en kısa sürede yanıt vererek probleminizi çözmeye hazırız!

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri’nın alanında uzman, deneyimli ve kalabalık SEO ekibi ile tanıştınız mı? Ajansımızda her bir departman birbiri ile etkileşim halinde çalışmalarını sürdürür. Bir yandan e-ticaret siteniz tasarlanırken diğer yandan SEO ekibimiz yerel, ulusal ya da uluslararası SEO stratejiniz için çalışmalara başlayabilir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

E-ticaret sitenizin tasarımından yazılımına, yönetim panelinden ürün sayfalarına kadar her detayının kusursuz olması ve marka prestijinizi yansıtması bizim için çok değerli. Bu yüzden sabit bir fiyat vermekten kaçınıyoruz. Sektörünüz, hizmet kapsamınız, sitenizde olmasını talep ettiğiniz fonksiyonlar ve hedef kitleniz çalışmalarımızı ve sunacağımız fiyat teklifini belirleyecektir. Bizimle bir toplantı ayarlayın ve neler yapabileceğimizi konuşalım!

Elbette! Marka prestijiniz, sunduğunuz hizmetlerin özgün ve işlevsel ile yakından ilişkilidir. E-ticaret hizmet paketimiz çerçevesinde tasarlanacak, kodlanacak ve hizmete açılacak olan web siteniz sadece size özel olacak. Dönüşüm odaklı, SEO uyumlu, UX temelli bir web sitesinin satışlarınızı katlayacağına eminiz.

Verdiğimiz hizmetleri en hızlı şekilde teslim etmeyi önemsiyoruz. Özellikle dijital pazara bir gün daha geç kalmadan giriş yapabilmek ve pazarlama çalışmalarına başlamak her marka için çok değerli. Bu yüzden elinden geldiğinin fazlası için çabalayan profesyonel ve kalabalık bir ekibimiz var. Hemen bize ulaşın, projenizin detaylarını konuşalım ve bir teslim tarihi belirleyelim.

Elbette. E-ticaret sitesinin satış olanağı, ödeme bilgilerini ve kişisel verileri güvende tutma sözü ile yakından ilişkilidir. Hem potansiyel müşterileriniz hem de arama motorları bu konuda sunduğunuz güvenceyi önemser. E-ticaret sitenizde bulunacak 128-bit ya da 256-bit şifreleme sistemleri sayesinde tüm müşterilerinizin ödeme bilgilerini ve kişisel verilerini koruma altına alacaksınız. Daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunun ve daha fazla satış yapın.

Fiziksel mağazanızı bir e-ticaret sitesine dönüştürerek daha geniş bir kitleye geleneksel mağazacılık giderleri gerekmeden ulaşın. Yeni dünyanın dijital dönüşümüne e-ticaret sitesi ile katılmak, size ve markanıza güçlü bir kaynak sağlayabilir.

Seo Danışmanlığı

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  SEO uzmanları olarak site içi SEO, site dışı SEO ve teknik SEO alanlarında size profesyonel destek sunuyor, tüm süreci tek elden yönetiyoruz. Üstelik süreç yönetimi sırasında sizin için neler yaptığımızı düzenli olarak size raporlar halinde sunuyor, bu sayede bütçeniz üzerinde kontrolü elinize almanıza olanak tanıyoruz.

Arama motorlarının SERP sıralama algoritmalarını çözen, modern SEO gereksinimleri doğrultusunda tamamen organik yöntemlerle optimizasyon çalışmalarını sürdüren, proaktif stratejiler üreterek bütçeyi en iyi şekilde kullanan deneyimli ve profesyonel bir ekibiz. SEO’nun site içi ve site dışı çalışmaların ortak bir ürünü olduğunu biliyor, kapsamlı çalışmalarımızda arama motorlarının gözündeki prestijinizi adım adım yükseltiyoruz. Üstelik tüm çalışmalarımızı ve markanızın gelişim sürecini raporlar halinde size sunarak süreç takibini mümkün kılıyoruz.

Birini tercih etmek zorunda değilsiniz! Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin uzun soluklu çalışmalar ile otoritesinin artması, ilgili anahtar kelimelerde sıralamasının iyileşmesi anlamına gelir. Sonuç alabilmek için uzun süre çalışmak gerekir ve sonuçlar uzun soluklu olarak deneyimlenir. SEM ise ‘’arama motoru pazarlaması’’ olarak adlandırılır ve bir reklam stratejisidir. İnorganik olarak belirli anahtar kelimelerde ‘’ücretini ödediğiniz sürece’’ daha üst sıralarda görünmenizi sağlayan SEM, marka tanınırlığı ve trafik bakımından size destek olur. Fakat kalıcı ve uzun vadeli sonuçları SEO ile elde edersiniz.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , gerektiğinde SEO süreçlerini SEM stratejileri ile de destekler.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , mobil kullanıcıların hız ve performans beklentisini karşılayacak güçlü bir web sitesine sahip olmanızı sağlar. Mobil SERP analizine dayalı, tasarımdan kodlamaya kadar tüm detayları optimize edilmiş bir platform düşünün. Kullanıcıların neredeyse yarısının yalnızca mobil cihazlarıyla internete bağlandığı günümüzde, mobil SEO markanız için kusursuz bir kaynak olacak.

Web siteniz var oldukça SEO çalışmalarına ihtiyaç duyar. Sürekli hareketli bir pazar alanı olan internette, arama motorları en güncel olanın, hatasız olanın ve en yüksek kullanıcı deneyimi sunanın peşindedir. SEO çalışmaları, sektörünüzde rakip sitelerle sürekli olarak yüksek bir rekabet bir rekabet gücü ile yarışmanızı sağlar. Sizin SEO çalışmalarını bırakmanız, SERP sıralamanızı çalışmalara devam eden bir web sitesine bir süre sonra bırakmanız anlamına gelecektir. Dahası, Google, sunduğu hizmetler ve paylaştığı içerikler bakımından en güncel olanı öne çıkarmayı tercih eder. Güncelliğinizi korumak da optimizasyon çalışmaları gerçekleştirmenize ve içerik üretimini devam ettirmenize bağlıdır.

Güçlü bir SEO çalışması doğru dijital pazarlama araçları ile desteklendiğinde mükemmel sonuçlar yaratır. Optimizasyon sürecinde sitenizin performansından sunduğu kullanıcı deneyimine (UX) kadar her detayı güçlendiriyoruz. Bu güçlendirme süreci, web sitenize giren kullanıcının beklediğiniz dönüşümü gösterme ihtimalini arttırıyor: Teknik SEO ile daha hızlı web sayfaları, düşük yüklenme süreleri; site içi SEO ile kullanıcı dostu tasarım, mobil uyumlu (responsive) kullanıcı alanları. Tamamen dönüşüm odaklı ek hizmetler almak için bizimle iletişime geçin.  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , ziyaretçilerinizin tam olarak hangi adımda dönüşümden vazgeçtiğini analiz eder ve o noktaları optimize eder. Hedef odaklı güçlü çalışmalar.

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak işimizi hiçbir zaman şansa bırakmıyoruz. Bizimle çalışmaya başladığınız ilk günden itibaren dijitalleşme sürecinizde rakibiniz olan marka ve web sitelerinin tamamını tarıyor, kullanıcı analizinizi gerçekleştiriyoruz. Hali hazırda bulunan anahtar kelimeler arasından çalışma sürecimiz için doğru hacimde olan seçeneklerle optimizasyona başlıyor, güçlendikçe proaktif olarak stratejileri yeniden üretiyoruz. Uzmanlarımız sektörünüzdeki anahtar kelimelerin semantik niche versiyonlarını buluyor ve bu sayede ek bir trafik kaynağı elde etmenize olanak tanıyor. Mükemmel sonuçlar için en güçlü, güncel ve trend dijital araçları kullanıyoruz.

Elbette! Bize hedef kitlenizden söz edin, bu kitleye uygun farklı dillerde SEO çalışmalarına hemen başlayalım. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  ile markanız ile dünya arasındaki sınırları kaldırın.

Grafik Tasarım

Kurumsal ya da bireysel projeleriniz için en güçlü ve kapsamlı web tasarım çalışmaları ile doğru yerden başlayın. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri, markanızın dijital dünyadaki yegane profilini en güçlü, profesyonel şekilde yeniden yaratmaya hazır!
Peki, web tasarım fiyatları neye göre değişiyor? Bizim için tamamen markanıza özel, sizi yansıtan bir web tasarım işi üretmek oldukça değerli. Bu yüzden ‘’web tasarım fiyatları’’ konusunda paket seçenekler sunmuyoruz. Paket seçenekler, markanıza gösterilecek kurumsal özenin sınırlandırmasına sebep olabilir. Bu çerçevede, yapacağımız tasarımın fiyatları, sitenize eklenecek yabancı dil sayısı, logonuz, sitenizin yönetim paneline eklenecek özellikler, sitenizin dinamik alanlarının sayısı, sitenizde kaç adet sayfa bulunduğu vb. değişkenlere göre farklılaşacaktır. Bizimle iletişime geçin, size markanız için neler yapabileceğimizi anlatalım. Projelendirme aşamalarının sonunda sizlere fiyat teklifimizi sunuyor olacağız. Web tasarım hizmetiniz grafik tasarımcılar, SEO uzmanları, web yazılım uzmanlarının katkıları ile gerçekleşecek. Multidisipliner yaklaşım, en iyi sonuçların alınmasını mümkün kılar. Markanızın profili bizim için çok değerli! Gelin, daha fazlasını birlikte başaralım!

 Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri ’nın uzman grafik tasarım ekibi hem dijital ortamda hem de basılı olarak kullanabileceğiniz profesyonel ürünler üretir. Kurumsal logo tasarımından kartvizit tasarımına, broşür, poster ve afiş tasarımından e-bülten tasarımlarına kadar oldukça geniş bir kapsamda hizmet sağlıyoruz.

Marka prestijinizin yüksek olabilmesi için, markanızı temsil eden her bir reklam, grafik, logo ya da kampanya tanıtımı tamamen özgün olmak zorunda. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , grafik tasarım üretimi yaparken marka prestijinizi de korur. Pazarlama uzmanlarıyla çalışan tasarım uzmanları hem etkileyici ve yenilikçi hem de yaratıcı ve tamamen özgün ürünler ortaya çıkarırlar. Bu sayede bir kampanya tasarımı hem satış oranlarınızı arttırır hem de piyasa değerinizi.

Logonuz, markanıza bir kimlik kazandırarak onu müşterilerinize, rakiplerinize ve sektörün kalanına tanıtır. Bu yüzden sizin hizmet prensiplerinizi, kurumsal disiplininizi ve yaratıcı bakış açınızı yansıtabileceğiniz güçlü bir tasarıma sahip olmanız çok önemli. Bunu göz önünde bulundurarak, logo tasarımına sabit bir fiyat biçmekten kaçınıyoruz. Bizimle iletişime geçin, görüşelim ve markanızın gücünü özgün ve yaratıcı bir logoda yoğunlaştıralım.

Elbette! Kartvizitlerinizden broşürlerinize, billboard’ları süsleyecek büyük çaplı reklam tasarımlarınızdan afişlerinize kadar tüm basılı materyalleriniz için grafik tasarım yapıyoruz. Bizimle hedeflerinizi ve tasarımla birlikte elde etmek istediğiniz sonuçları paylaşın. Nokta atışı çalışmalar ve kitle hedefleme sonucu üretilmiş detaylar ile siz neyi isterseniz onu üreteceğiz.

Grafik tasarım hizmetleri, kimi zaman marka prestijinizi ve profesyonelliğinizi görünür kılmak, kimi zaman tanınırlığınızı arttırmak kimi zaman ise satış oranlarınızı yükseltmek amacıyla alınabilir. Bizler, hedef kitlenize odaklı geliştirdiğimiz pazarlama tasarımlarında, satış oranlarınızı maksimize etmenizi hedefleriz. Güçlü grafik tasarım çalışmaları, diğer pazarlama ve optimizasyon süreçleri ile bir araya geldiğinde yükselen grafikler elde edeceğinize eminiz.

Grafik tasarım çalışmalarının öncesinde sizinle ya da marka temsilcinizle detaylı görüşmeler yapıyoruz. Talep ettiğiniz çalışmanın stili ve amacı ile ilgili aldığımız detaylı bilgiler, sizi anlamamızı ve ortaya mükemmel bir iş çıkarmamızı kolaylaştırıyor. Çalışmalarımızı size birkaç farklı renk, font ve stil alternatifi ile iletiyoruz. Yine de çalışmanın sonunda değişmesini, eklenmesini ya da çıkarılmasını istediğiniz tüm noktaları bize iletebilirsiniz. Ekibimizle talepleriniz üzerinde çalışmak için can atıyoruz!

Çünkü üretiyor ve üretmeyi seviyoruz! Ajansımızı oluşturan ekiplerin tümü, pazarlama ve marka inşası alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Dolayısıyla ürettiğimiz her çalışma hem estetik bakımdan doygun hem de pazardaki amacına ulaşmasını bilen görünümler anlamına geliyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın bulunmasını istediğiniz tüm sosyal medya platformları için danışmanlık, hesap yönetimi ve marka tanınırlığı takibi hizmetleri sunuyoruz. Son dönemlerde markalar tarafından en sık kullanılan Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest gibi platformlarda yaptığımız güçlü çalışmalar, bize daha fazlasını başarmak için motivasyon kaynağı oluyor.

Sosyal medya yönetimi, hedef kitlenizle sürekli, doğrudan ve kurumsal bir iletişim kurabilmeyi gerektiriyor. Medya ve iletişim uzmanlarımız dijital pazarlama uzmanlarımızla birlikte çalışarak bu süreci en iyi şekilde yönetir. Sizden hizmet ve kurumsal kimliğinizle ilgili aldığımız detaylı bilgiler çerçevesinde profilinizin yönetimini tamamen üstleniyor ve takipçilerinize yanıtlar veriyoruz.

Arama motorları web sitenizi tararken, internet ortamında ondan bahsedilen alanları da tarar. Sosyal medya platformları, web sitenizin adresini organik olarak kullanabileceğiniz, insanları sitenize yönlendirebileceğiniz alanlar olarak tanımlanabilir. Bu yüzden etkili, sürekli ve istikrarlı bir sosyal medya yönetimi uzun vadede dolaylı olarak SEO skorlarınıza katkıda bulunabilir. Dahası, potansiyel müşterilerinizle kurduğunuz daha yakın temas, daha güçlü bir marka sadakati yaratarak dönüşüm oranlarınızı arttırmanız anlamına gelebilir.

Pazarlama uzmanları, halkla ilişkiler konusunda deneyimli çalışanlar, sosyal medyada paylaşılmak üzere üretilecek içerikler konusunda uzman grafik tasarımcılar bir arada. Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri , sosyal medya platformlarında marka profilinizi yönetirken markanızın dünyaya açılan yüzünü yönettiğini bilir. Bu sayede her zaman profesyonel, alanında uzman ve dönüşüm odaklı bir yönetim süreci mümkün olur. Sosyal medya reklamcılık hizmetlerinden günlük düzenli paylaşım hizmetlerine kadar her adımı  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  bırakabilir ve siz kendi işlerinize odaklanabilirsiniz.

Son dönemlerde Instagram, Twitter, Instagram ve Facebook, markaların en çok tercih ettiği sosyal medya kanalları arasında. Ayrıca kurumsal paylaşımlarla marka itibarını ilgili sektör dahilinde arttırmak isteyen firmalar, Linkedin profillerinin de aktif ve güncel olmasını önemsiyorlar. Sektörünüze özel olarak kullanılması gereken farklı sosyal medya kanalları da olabilir. Detaylı bir sosyal medya süreç yönetimi yapabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Elbette! Firmanızın her zaman seçkin, farkında, farklı ve duyarlı bir imaj çizebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Sosyal olaylara duyarlı, yeni nesil iletişim stiline sahip olan, özel günlerde gerekli kurumsal iletişimi marka olarak sağlayan bir profil, güçlü bir itibar yönetimi sağlanacaktır. Markanızın dijital dünyadaki itibarını güçlü tutmak için bizimle iletişime geçin.

Evet, elbette! Sosyal medyadaki tüm gerekli işlemleri bizzat yapıyor, düzenli toplantılarla sizlere çalışmaların markanıza kattıklarını raporluyoruz. Adım adım ilerlemeyi çok seviyoruz!

Domain & Hosting

Bizler  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri  olarak birkaç dakikalık bir kesintinin bile web siteniz için büyük bir trafik kaybı olabileceğinin bilincindeyiz. Bu yüzden herhangi bir kesinti ihtimalini ortadan kaldırabilecek güçlü önlemler alıyoruz. Ulaşımı oldukça kolay olan veri merkezimiz yangın veya su baskını gibi durumlara karşı sürekli olarak korunmaktadır. Tamamen kuru bir alanda bulunan cihazlarımız yangın ihbar, yangın söndürme ve duman tahliye sistemleri sayesinde tamamen korunur.

Ajansımızın sunucuları toplam 1040 metrekarelik bir alanda ve dört farklı veri merkezi salonunda bulunmaktadır. Güçlü sunucularımız yüksek trafik hacmine sahip olan web sitelerinden butik platformlara kadar farklı yapıda çok sayıda proje için mükemmel bir internet hizmeti sağlar. Verilerinizi en güvenli şekilde sunucularımızda tutar, arama motorlarının veri bağlantı isteklerine en hızlı şekilde yanıt veririz.

İyi bir hosting firması, güçlü ve kesintisiz internet anlamına geliyor. Bu da web sitenizin ziyaretçi dostu olmasıyla yakından ilişkili. Hızlı bir bağlantı sayesinde aradığını çabuk bulan ve interaktif eylemlerine hızlı yanıt alabilen kullanıcının sitenizi yeniden ziyaret etme ve sitenizde dönüşüm gösterme potansiyeli de yükselir. Tüm bu değerler ise SEO skorlarınıza olumlu şekilde yansır.

Markanızın hem arama motorlarının hem de kullanıcıların karşısında prestijli ve güçlü görünmesini önemsiyoruz. SSL sertifikası, Google ve ziyaretçilerinize ‘’benimle kullanıcıların tüm bilgileri güvende’’ deme şeklinizdir. Güvenlik hem sıralamalarınızı hem de kullanıcıların gözündeki değerinizi etkiler. Bizler,  Kadir Bilişim Yazılım Sistemleri olarak, güçlü SSL güvenlik sertifikaları sunuyoruz.

Ajansımız hizmetlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaratıyor ve geliştiriyor. Bu çerçevede Wordpress hosting, bulut sunucu, cpanel hosting ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Özel istekleriniz için bizimle iletişime geçin. Birlikte kurumsal ve bireysel çözümler bulmak bizim için büyük bir keyif olacak.

Hosting ve domain hizmetleri ile ilgilenen ekibimiz 7 gün 24 saat desteğe hazır. İnternet kesintisi yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçin ve hemen hatları kontrol edelim. Probleminizin kaynağını en hızlı şekilde bulan çalışma arkadaşlarımız hemen mümkün olan en hızlı şekilde sorunu çözer.

Satın alacağınız web hosting hizmeti ile, son derece güvenli bir e-mail altyapısı, subdomain ve FTP kullanıcısı gibi farklı kaynaklar sizlere sunulacaktır. Bunları limitsiz olarak kullanabilirsiniz. Profesyonel araçlarımızın tamamından kurumsal ihtiyaçlarınız için de güvenle yararlanmanız mümkün. Bizimle iletişime geçin ve size en uygun hosting türünü bulalım.